Atsinaujinusiose EJL U15 - išvyka į Klaipėdą

Atsinaujino 2020/2021 m. U15 Elitinės Jaunimo Lygos varžybos. FK Garliava KRSM komanda išvykoje susitiko su lygoje pirmaujančia Klaipėdos FM ekipa. Labai rimtą iššūkį klaipėdiečiams metus mūsų ekipa, turėjo kamuolio kontrolės persvarą, ypač pirmame kėlinyje, sukūrė ne vieną pavojingą epizodą, tačiau iki labai geros progos įvarčiui vis šiek tiek pritrūkdavo ir pozityvaus rezultato išsivežti nepavyko.
Prastai sužaistas epizodas antrame kėlinyje lėmė pirmą šeimininkų įvartį, o antras krito jau per teisėjo pridėtą  laiką, kai gelbėdami rungtynes vaikinai ėjo "va bank".


Trenerio G.Vaičiūno komentaras:
Esame nusiminę, kadangi jaučiamės galėję pasiekti šiek tiek daugiau šiose rungtynėse, rezultato prasme. Tačiau, mane kaip trenerį, nuteikia optimistiškai tai, su kokiu požiūriu žaidėme šiose rungtynėse. Komanda kovojo kiekviename aikštės centimetre. Išėjome į rungtynes norėdami laimėti ir pademontstravome stiprų charakterį, o taip pat ir daug gerų žaidimo epizodų. Gerai kontroliavome kamuolį pirmame kėlinyje, bet paskutinėje fazėje – aštrumo trūkumas, neteisingas sprendimas ar blogas lietimas ir įvarčio nepasiekėme. Deja, keliskart grubiai suklydom, o šis stiprus varžovas mūsų klaidas pavertė įvarčiais.
Pasiimdami daug pozityvo iš šių rungtynių turime judėti toliau, dirbti treniruotėse ir tobulėti.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias