„BFA Cup 2020" turnyre - FK „Garliava" tarp geriausiųKovo 6-8 dienomis, Vilniuje, savo pasiruošimą 2020 m. U15 Elitinės jaunių  lygos sezonui baigė FK „Garliava" komanda.

Mūsiškiai dalyvavo 16 komandų tarptautiniame turnyre „BFA Cup 2020", kuriame sužaidė 5 rungtynes. iškovojo 3 pergales ir 2 kartus teko pripažinti varžovų pranašumą.

„Penktadienį atvykę į Vilnių sužinojome, jog turnyre nebus dviejų užsiregistravusių komandų iš Latvijos ir Baltarusijos. Taip sutapo, kad abi komandos iš mūsų - B grupės, o jas pakeis šeimininkų antroji komanda „BFA-2“ ir „BFA 2007“,- kalbėjo komandos treneris Gintautas Vaičiūnas.

Grupės turnyre, visose trejose rungtynėse Garliavos futbolo klubo komanda šventė pergales. 3:0 prieš Telšių „Džiugą“, 3:0 prieš Vilniaus „BFA 2“ ir 1:0, prieš „BFA 2007“.

Grupėje užėmę pirmą vietą, turnyro pusfinalyje garliaviečiai susitiko su Vilniaus „BFA“. Atkaklioje dvikovoje visgi teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 0:1.

Antrajame pusfinalyje FA „Žalgirietis“ taip pat rezultatu 1:0, nugalėjo svečius iš Baltarusijos, Minsko RCOR Energetik-BGU, kurie tapo „Garliava" varžovais rungtynėse dėl 3 vietos.

Deja, bet mažasis finalas mūsų komandai nesusiklostė, rezultatu 0:2 teko pripažinti varžovų pranašumą.

Turnyro nugalėtojais tapo „BFA“ futbolininkai, rezultatu 3:0 įveikę Vilniaus FA „Žalgirietis“ komandą.

Asmeninį apdovanojimą atsiėmė komandos kapitonas Rokas Sinkevičius išrinktas geriausiu turnyro gynėju.

Komentarai