Capelli Sport Cup U13. HB Køge klubas - Danija

Liepos 26-31 dienomis mūsų auklėtinis Timas Jefišovas lydimas trenerio Gintauto Vaičiūno, dalyvavo „HB Koge“ klubo stovykloje Danijoje.

Šių metų birželio mėnesį Utenoje vyko „Capelli Sport Cup“ turnyras. Utenos “Utenis” mūsų partneriai su kuriais turime bendradarbiavimo sutartį, glaudžiai bendradarbiauja su Danijos “Koge” klubu. Vykusiame turnyre dalyvavo danų klubo techninis vadovas ir U-13 komandos vyriausiasis treneris.  Jie savo nuožiūra atsirinko devynis lietuvius žaidėjus, po sėkmingo garliaviečių pasirodymo turnyre, tarp jų pastebėtas buvo ir mūsų auklėtinis Timas.

"Koge klubo stovykloje dalyvavo 28 vaikai, lietuviams pagrinde teko konkuruoti su metais vyresniais vaikais iš to Danijos regiono. Stovyklos dalyviai turėjo grynai į futbolą orientuotas rytines ir vakarines treniruotes, taip pat organizuotame draugiškame mače Lietuvos atstovai suformavo rinktinę ir puikai pasirodė varžydamiesi prieš Danijos futbolininkus. Jų pasirodymą stebėjo nemažai trenerių kurie sakė, kad mūsų vaikai techniškai niekuo nenusileido danų auklėtiniams, kai kur buvo netgi pranašesni. Danijos futbolininkai išsiskyrė didesne branda ir geresniu bendru žaidimo supratimu", – pasakojo treneris G.Vaičiūnas

„Capelli Sport Cup“ turnyras taps tradiciniu ir vyks kiekvienais metais birželio mėnesį specifiškai dvylikamečiams. Kiekviename turnyre mes sulauksime didelio dėmesio. Apsilankys daug svečių: trenerių ir skautų iš Danijos, kurie atsirinks vaikus, turėsiančius šansą pasirodyti aukštesniame lygyje. Ir nebūtinai Danijoje, bet ir Amerikoje, Portugalijoje, Graikijoje.


Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias INVEL