FK Garliava bendruomenės šventė 2021


Rugpjūčio 15 dieną FK Garliava bendruomenės nariai rinkosi Kazlų rūdos apylinkėse, nuostabioje sodyboje pavadinimu "Violetos ranča", kur buvo organizuojama kasmetinė FKG bendruomenės šventė.

Šventėje dalyvavo apie 35 šeimas ir apie 140 futbolo mylėtojų, kurie visa dieną aktyviai leido laiką dalyvaudami trenerių Jorūnės Lipkitainės, Tomo Matiušovo, Gintauto Vaičiūno ir Ernesto Fedorčak organizuojamuose žaidimuose.

Visiems susirinkus į šventę ir išgirdus klubo vadovo Henriko Grigo pasisveikinimo žodį, šventės dalyviai skubėjo skirstytis komandomis ir žengti į aikštelę kautis trenerių organizuojamame šeimų futbolo turnyre. Dėl čempionų taurės susikovė 16 komandų, o laimėtojų taurę į viršų kėlė komanda pavadinimu “Elniai”,  kurią sudarė Roberta Zarembienė, Aurimas Zaremba, Domantas Zaremba ir komandos legionierius Pijus Kalvaitis.

Pasibaigus šeimų futbolo turnyrui komandos turėjo galimybę varžytis protmūšyje. Protmūšį sudarė IV turai kuriuose iš viso reikėjo atsakyti į 40 klausimų. Šiame žaidime geriausi vėl buvo “Elniai” ir pirmą kartą bendruomenės šventės istorijoje laimėjo abi komandines rungtis.

Pripildžius pilvus katik iškeptu šašlyku, šventės dalyviai buriavosi prie trenerių kur galėjo registruotis į individualias 1x1 ir žongliravimo rungtis. Vienas prieš vieną iššūkio rungtyje puikiai pasirodė ir nugalėtojo trofėjų į viršų kėlė Adomas Lazauskas ir tikrą šou finale pademonstravęs Simas Kaparas. Žongliravimo rungtyje vilčių varžovams nepaliko 192 kartus kamuolį išmušinėjąs Nojus Liudavičius  ir vyresnių grupėje geriausiai pasirodęs Arminas Slivinskas. Nugalėtojai buvo apdovanoti puikiais mūsų rėmėjų Bijolos ir Jomos prizais.

FK Garliava klubas dėkoja visiems susirinkusiems ir iki pasimatymo kitais metais!

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias INVEL