FK Garliava pagrindinės komandos vairas patikėtas patyrusiam strategui – Viltalijui Stankevičiui


Besiruošiant LFF I Lygos sezonui FK Garliava pagrindinės komandos vairas patikėtas patyrusiam strategui – Viltalijui Stankevičiui.

„Šį sezoną klubas debiutuos I lygoje, todėl nebus lengva. Žiūrime į tai atsakingai ir manome, kad naujasis treneris įneš reikalingos patirties, kurios pasisems ir mūsų jaunas trenerių kolektyvas. Pasitikime šiuo treneriu, nes jo kompetencija ir praeities rezultatai kalba patys už save, o didelė patirtis dirbant su jaunimu tikime padės vystyti jaunų žaidėjų integravimą į vyrų komandą. Tikime, kad dirbant petys į petį pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų ir įsitvirtinti I lygoje “, – mintimis dalinosi sporto direktorius Tadas Kijanskas.

63-ejų strategas per savo karjerą treneriu dirbo Kauno „Inkaro, Vilniaus „Žalgirio“, FBK Kauno, Kėdainių „Nevėžio“ ir „Lviv“ (Ukraina) klubuose. Treniravo Lietuvos jaunimo rinktinę ir buvo Nacionalinės Lietuvos rinktinės trenerio asistentas. 2020 m. su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa tapo Pirmos lygos nugalėtojais.

Garliavos futbolo klubas jau pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui, naujienos apie klubą papildysiančius žaidėjus, trenerių personalą – artimiausiu metu.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias INVEL Mr. Biceps Plastena Innovamed