FK Garliava siekis - sertifikuota akademijaLietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija paskelbė 30-ies futbolo organizacijų sąrašą, kurios oficialiai tapo bandomojo sertifikavimo projekto dalyvėmis. FK Garliava, atitikdama reikiamus kriterijus, pateko tarp atrinktų akademijų.

Kaip teigiama jaunimofutbolas.lt tinklalapyje; "Pagrindinis projekto tikslas – padėti organizacijoms tiksliai įsivertinti savo darbo kokybę, nusistatyti esmines gaires veiklai tobulinti ir, bendradarbiaujant su LFF, siekti aukščiausių veiklos kokybinių kriterijų."FK Garliava įkūrėjas ir daugiau kaip dešimtmetį vadovaujantis Henrikas Grigas taip pat džiaugiasi, kad jaunimo futbolas Lietuvoje žengia dar vieną žingsnį pirmyn. "Tai puiki galimybė ne tik mūsų klubui, bet ir visam Lietuvos futbolui įsivertinti akademijos veiklą ir nusistatyti tobulėjimo kryptis. Džiugu, kad LFF ne tik sieks kontroliuoti, bet kartu koordinuos ir prisidės tiek savo žiniomis, tiek finansiškai prie veiklos tobulinimo. Tokiu bendradarbiavimo principu manau drąsiai galime tikėtis kokybinių pokyčių jaunimo futbole."

Iš viso prašymus sertifikuotis pateikė 41-a futbolo ugdymo organizacija. Plačiau apie šį projektą galite skaityti jaunimofutbolas.lt tinklapyje. Organizacijoms, nepatekusioms tarp 30-ies geriausių, priežastys bus paaiškintos indivdualiai ir suteikta visa reikalinga pagalba, siekiant sertifikato kitais metais.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias