Garliava-SM komanda kitąmet dalyvaus Elitinėje jaunių lygojeLapkričio 3 dieną vykusias paskutines šio sezono Lietuvos U14 I lygos pietų-rytų grupės rungtynes FK „Garliava“-SM futbolininkai užbaigė lygiosiomis. Išvykoje 1:1 taikiai išsiskirta su „Panevėžys" futbolo akademijos auklėtiniais.

Taško užteko, kad garliaviečiai pasiektų istorinį pasiekimą. FK „Garliava“ tapo tik antruoju jaunimo futbolo klubu Kauno mieste ir rajone patekusiu į Elitinę jaunių lygą per jos visą istoriją.

„Tai didelis pasiekimas visai Garliavos futbolo bendruomenei. 2020 metais mūsų komanda turės teisę varžytis su 8 pačiomis stipriausiomis šalies komandomis. Kaip žinia, rungtyniauti su stipriausiais yra geriausia terpė tobulėti tiek komandiškai, tiek ir indivdualiai", - po dvikovos sakė komandos treneris Edvinas Sutkus.

„Auksinį" įvartį į Panevėžio ekipos vartus įmušė Titas Janulevičiusi. Viso sezono metu daugiausia įvarčių įmušė: Karolis Januša - 10, Titas Janulevičius - 7 , Lukas Jonaitis - 6.

Be pastarųjų trijų žaidėjų komandai visame sezone atstovavo ir savo indėlį įdėjo: Antanas Simokaitis, Rokas Sinkevičius, Emilis Kirliauskas, Arminas Šumskis, Pijus Kalvaitis, Neidas Antanaitis, Marius Barila, Mantas Sendzikas, Ignas Ambrazevicius, Rokas Morkūnas, Arminas Slivinskas, Kajus Adomaitis, Eimantas Stulgys, Nedas Taletavicius, Jonas Stapulionis, Aidas Rusteika, Ridas Gramba. Treneriai: Edvinas Sutkus, Gintautas Vaičiūnas, Henrikas Grigas ir Tomas Matiusovas. Su vartininkais dirbo Andrius Krasinskas.

Šiltai dėkojame visiems sirgaliams už palaikymą viso sezono metu, treneriams už darbą, žaidėjams už gerą žaidimą ir pasiaukojimą, Kauno rajono sporto mokyklai už suteiktą galimybę žaisti čempionate!

Komentarai