„Garliava“ žengė istorinį žingsnį – pateko į LFF taurės aštuntfinalįKauno rajono reprezentacinis futbolo klubas „Garliava“ žengė naują žingsnį klubo istorijoje ir vakar Kauno Technologijos Universiteto stadione įveikė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų zonoje rungtyniaujančius Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkus.

Ši pergalė garliaviečiams leido patekti tarp stipriausių 2017 metų LFF taurės 16 komandų.

„Garliavos“ komandos pergalę garantavo ankstyvas įvartis pelnytas nuo 11 metrų atžymos. 8 minutę varžovai iš Žemaitijos savo baudos aikštelėje neleistinai sužaidė ranka ir teisėjas nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį šeimininkams tiksliai realizavo Ignas Miliūnas. Beje I. Miliūnas realizavo baudinį būdamas traumuotas, o vėliau iškart buvo pakeistas.

Pirmajame kėlinyje „Garliava“ turėjo progų savo persvarą padidinti, bet atakų pabaigose pritrūkdavo tikslumo. Po pertraukos varžovai keletą kartų buvo arti išlyginamojo įvarčio, tačiau rezultatas iki finalinio teisėjo švilpuko nepasikeitė.

„Labai emocingos rungtynės ir labai džiaugiamės, jog jos pasibaigė mūsų pergale. Šiandien kovoje krito ne vienas mūsų futbolininkas, matėme, jog vyručiai atidavė visas jėgas ir kovėsi pagirtinai bei buvo apdovanoti pergale. Ši pergalė labai saldi ir ne tik, kad patekome į taurės aštuntfinalį, bet ir mūsų jauniems vaikinams, kurie įgyja vis daugiau pasitikėjimo savo jėgomis“, - po dvikovos sakė FK „Garliava“ treneriai Henrikas Grigas ir Gintautas Vaičiūnas.

„Garliava“ įveikė antrąjį LFF taurės etapą ir pateko į aštuntfinalį. Prieš tai garliaviečiai iš kovos eliminavo LFF III lygos Klaipėdos „Sendvario“ klubą.

Savo varžovus aštuntfinalyje Kauno rajono „Garliava“ sužinosi birželio mėnesio pradžioje.

Rungtynių statistika

FK "Garliava" (Kauno rajonas) - FK "Atmosfera" (Mažeikiai) 1:0 (0:0)
KTU stadionas, 96 žiūrovai, teisėjas - A. Dapkus
Įvartis: 9 min. I. Miliūnas - iš 11 m.b. ("Garliava)
Įspėti: 53 min. E. Šiaučiūnas, 86 min. P. Jankauskas ("Garliava"); 90 min. J. Mockus ("Atmosfera")
Pašalintas: 90 min. J. Mockus ("Atmosfera")

FK "Garliava" sudėtis: J. Kukonenko, P. Jankauskas, U. Montvilas, J. Ribikauskas, D. Arlauskas, G. Višinskas, K. Linkevičius (85 min. E. Dirgys), I. Miliūnas (14 min. E. Žadavičius), A. Gurskis, E. Šiaučiūnas (63 min. G. Jankauskas), A. Petraška.

Komentarai