Garliaviečiai tarptautiniame BFA Cup 2020 turnyre sostinėjeGarliavos futbolo klubo 2010 m. gimusių berniukų komanda savaitgalį Vilniuje dalyvavo tarptautiniame vaikų futbolo turnyre BFA Cup 2020.

Nuo penktadienio, 3 dienas vykusioje futbolo šventėje dalyvavo 20 komandų. Vienos stipriausių komandų iš visos Lietuvos, taip pat svečiai iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Ukrainos.

Mūsiškiai grupės turnyrą pradėjo labai pakiliai, pirmą dieną iškovotos 2 užtikrintos pergalės prieš šeimininkų  Vilniaus BFA komandą ir kaimynus iš Latvijos JDFS Alberts, 5:0 ir 3:1.

Šeštadienį, likusiose grupės varžybose varžovai metė labai rimtą iššūkį. Pirmosiose rungtynėse, nors didžiąją laiko dalį pirmavome, dominavome žaidimu, kūrėme progas, einant paskutinei rungtynių minutei leidome varžovams atlikti tolimą smūgį, kurio mūsų vartininkui atremti nepavyko, rezultatas 2:2 ir išleista pergalė.

Vakare laukė antrosios rungtynės, o varžovas iki tol visas pergales iškovojusi, NIKA-05 komanda iš Ukrainos. Akivaizdžius fizinius pranašumus turėję varžovai neleido mums sukurti rimtesnių progų įmušti įvartį, tuo tarpu mes 2 kartus apmaudžiai suklydę leidome įmušti jiems. Rezultatas 0:2, pralaimėta, vėliau paaiškėjusiems turnyro nugalėtojamusiems turnyro nugalėtojams. 2 vieta grupėje ir sekmadienį laukiančios pusfinalio varžybos dėl 5-8 vietų.

Sekmadienio rytą susitikome su FK Granitas komanda iš N. Vilnios. Deja, rungtynės susiklostė nesėkmingai. Šį kartą padarėme daug klaidų, kurios varžovams leido įmušti įvarčius, šįsyk net 5. Į tai atsakėme įmušdami vos 2 kartus. 5:2, toliau tik rungtynės dėl 7-8 vietų, o varžovas – Jurmalos klubas iš Latvijos.

Paskutinės rungtynės, nors ir didelio nuovargio fone, buvo gražios, kupinos kovos. Per pagrindinį laiką komandos sugebėjo įmušti po 2 įvarčius, todėl nugalėtoją teko aiškintis baudinių serijoje. Nors garliaviečius po kartą gelbėjo virpstas ir puikiai smūgį atrėmęs vartininkas, įmušti niekaip nesisekė – 0:1, sėkmė šypsojosi latviams.

„Dalyvavimu šiame turnyre esame patenkinti. Žaidimo prasme, turime ambicijas žaisti vis geriau ir stumti savo galimybes aukštyn. Esame dar tik pradėję kaupti tokių varžybų patirtį ir toks stiprus turnyras buvo puikus jėgų išbandymas.

Vaikų akys dega, jie nori laimėti kiekvienas rungtynes ir deda dideles pastangas. Tai leidžia suprasti, kad ne veltui dirbame ir motyvuoja nesustoti, tobulėti.

Ačiū Tėveliams už palaikymą, puikų komandinį darbą organizuojant keliones ir smagią turnyro pabaigą prie pietų stalo. Mes esame komanda!|, - po turnyro sakė komandos treneris Gintautas Vaičiūnas.

Komentarai