Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto klasės pristatymas


Gruodžio 13 d. Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas , Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevicius, Lietuvos rankinio federacijos ir Lietuvos karate federacijos atstovai dalyvavo Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto klasės pristatyme. 

„Labai teigiamai vertiname šią klasę ir jau pasiektus rezultatus. Labai svarbu, kad sportininkai skirtų didelį dėmesį ir mokslams, o tai ir yra užtikrinama šioje klasėje. Svarbu yra sportinės klasės veiklą grįsti moksliniais tyrimais ir tam yra reikalingas bendradarbiavimas su Lietuvos sporto universitetu bei įvairių sporto šakų federacijomis“, – teigė V. Makūnas.

Džiaugiamės, kad šiuo metu A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto klasėje mokosi 14 futbolininkų – 13 berniukų ir 1 mergaitė. Vaikai mokosi pagal pilną ugdymo programą, fiziniam ugdymui skiriamos 4 savaitinės pamokos, vedamos savo sričių profesionalų. Sporto klasės auklėtiniams sudarytos sąlygos tarp pamokų ir treniruočių likti mokykloje ir atlikti namų darbus padedant specialisto, taip pat yra pasirūpinama jų maitinimu bei transportu. 

Vaikai pasirinkę futbolo kryptį vakarais treniruojasi FK Garliava akademijoje, dalyvauja oficialiuose čempionatuose, turnyruose. Jauniesiems sportininkams yra sudarytos sprecialios programos, parenkamas atitinkamas lygis ir grupė. Tokiu principu nuosekliai dirbant, vaikai gauna ne tik atininkamą specifinį fizinį krūvį, bet taip pat turi galimybę siekti meistriškumo savo pasirinktoje sporto šakoje.

„Kauno rajonas yra labai sparčiai augantis ir futbolą mylintis kraštas – tai matome iš vystomų aukštos kokybės infrastruktūros projektų, kurių ateityje tik daugės. Būtent tai ir aptarėme su Kauno rajono meru – kaip federacija galėtų prisidėti prie šios infrastruktūros projektų bei skatinant futbolo plėtrą rajone,“ – sakė LFF generalinis sekretorius.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias INVEL Mr. Biceps Plastena Innovamed