Garliavos futbolo bendruomėje tradiciniu turnyru paminėta Kovo 11-ojiKovo 9 dieną FK „Garliava“ sukvietė bendruomenę į tradicinį salės futobolo turnyrą, skirtą artėjančiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Šiemet susirinko 8 dalyvių komandos iš Kauno miesto ir rajono. FK „Garliava“ klubui atstovavo dvi komandos. „T&T”, sudaryta iš klubo tėvelių ir trenerių bei geriausius jaunus klubo žaidėjus vienijanti FK „Garliava“-SM.

Garbingai kovojusi „T&T” komanda turnyre liko 6-oje vietoje, o jaunieji FK “Garliava”-SM futbolinkinkai finišavo treti, kovoje dėl trečios vietos įveikę „Tauro“ komandos futbolininkus.

Turnyro puošmena tapo finalas tarp „Antakalnio Parko“ ir „Garliavos United“ komandų. Abi komandos besąlygiškai kovėsi dėl nugalėtojų vardo, o jų neišaiškino net pratęsimas. Visgi baudinių serijoje sėkmė šypsojosi garliaviečiams. Ji baigėsi rezultatu 3:1 ir nugalėtojų taurę antrą kartą šių turnyrų istorijoje kėlė „Garliavos United“ futbolininkai. 

Apdovanoti geriausi kiekvienos komandos žaidėjai, o absoliučiai geriausiu turnyro žaidėju išrinktas „Antakalnio” parko komandos vartininkas Simas Janauskas.

Komandų galutinė rikiuotė:

1. „Garliavos United“
2. „Antakalnio Parkas"
3. „Garliava"-SM
4. „Tauras"
5. „Standartas"
6. „T&T"
7. „Nemunas"
8. Lietuvos policijos mokykla

Turnyro akimirkos (Foto - Beata Stampachova):
Komentarai