Garliavos U14 komanda Gardine demonstravo kovos dvasią

Gruodžio 13 – 15 dienomis. FK Garliava U-14 komanda dalyvavo Neman Cup 2019 turnyre Gardino mieste (Baltarusija).

Iš viso vaikinai sužaidė 5 rungtynes su varžovais iš Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos.  Džiaugėmis geromis sąlygomis rungtyniauti, tai pat esame patenkti, jog turėjome žaisti su pajėgiais varžovais.

Į varžybas atvykome išsikėlę nemažai naujų žaidybinių tikslų. Kai kas pavykdavo neblogai, kai kur šiek tiek pritrūkdavo. Tačiau tai normalu, manau, kad tai pati pradžia proceso.

Pirmą varžybų dieną iškovojome dvi pergales tokiu pat rezultatu – 1:0, prieš Maskvos „Legion“ ir Kijevo „Obolon“ komandas.

Antrą turnyro dieną buvome priversti pajausti pralaimėjimų skonį.

Pirmose dienos rungtynėse 1:4 nusileidome, vėliau finale žaidusiems, Mogiliovo „SDIUSHOR-7“.

Antrose – prieš Soligorsko „Shakhtar“ dominavę rungtynėse ir didžiąją laiko dalį ir turėję persvarą 1:0, kelis kartus suklydome ir rezultatas tapo 1:2. Susispaudusių varžovų gynybos pralaužti per likusį laiką nepavyko ir pergalė išslydo iš rankų.

Pralaimėjimas lėmė, jog paskutines rungtynes žaisime dėl 5 vietos, o varžovas bus „SDIUSH-14“ komanda iš Kijevo.

Du pralaimėjimai komandos iš vėžių neišmušė ir ryžtas nugalėti buvo akivaizdus. Per didelį nuovargį kovoję vaikinai vėl dominavo rungtynėse. Žaidimas atrodė, priklauso mums ir tik laiko klausimas kada įmušime. Tačiau įvarčio pelnyti vis nepavyko. Likus kiek daugiau, nei 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, netikėtai suklydome netoli savo vartų ir atlikę vos antrą smūgį per kėlinį vartų link, varžovai sveikino savo komandos draugą su įvarčiu.

Turnyre užėmę 6 vietą, nors jaučiamės, kad buvome verti kur kas daugiau. Atslūgus emocijoms įžvelgiu nemažai pozityvo ir neabejotinai, naudos.

Visų pirma, vaikinų motyvacija. Ji buvo nepriekaištinga. Noras žaisti ir kovos dvasia puiki. Žaidimo stilius. Nors daug kas buvo nauja, džiaugiuosi pastangomis vykdyti susitarimus. Patiko matyti įsitraukimą, išgirsti klausimus kaip turime žaisti vienu ar kitu momentu. Manau, kad esame gerame, tobulėjimo kelyje.