G.Vaičiūnas: „Treneris turi tobulėti kiekvieną dieną kaupiant patirtį, mokantis iš kitų trenerių, seminarų ir knygų.“


FK Garliava sveikina trenerį Gintautą Vaičiūną tapus Kauno regioninės rinktinės treneriu, bei išlaikius ir įgijus UEFA A licenciją.

“Visų pirmą, smagu, kad atkreipė dėmesį, smagu, kad pakvietė. Tai reiškia, kad dirbam teisingai, esame matomi. Su kolega iš Marijampolės Dovydu Lastausku esame pakviesti dirbi su U14 vaikinais. Dabartinis tikslas pamatyti ir suteikti galimybę pasirodyti kuo didesniam ratui vaikų gimusiems 2008 metais, bei atsirinkti pačius geriausius ir perspektyviausius. Turėjom treniruočių ciklą, patikrinom didelę dalį vaikinų ir jau pamatėm tikrai talentingų žaidėjų. Na, o dabar lapkričio 24 d. Marijampolėje renkasi visi keturi regionai su geriausiais vaikais į regionų turnyrą, kuriame bus atrinkti žaidėjai, kurie kitąmet pretenduos i U15 jaunių rinktinę.” – pasakojo naujasis Kauno regioninės rinktinės treneris.

Lapkričio 9 dieną Kaune vyko 2020–2021 metų UEFA A licencijų ir diplomų įteikimo šventė. Futbolo trenerių rengimo asociacija (FTRA) į tolimesnį treniravimo kelią išleido 25 futbolo trenerius.

“Nuotaikos puikios, nors kursai ir truko beveik du metus dėl užsitęsusios situacijos. Patys kursai tikrai buvo labai naudingi ir aukšto lygio, gera trenerių karta suteikė galimybę mokytis vieniems iš kitų. Jaučiu, kad kursai man kaip treneriui davė tikrai nemažai, bet mano nuomone, treneris turi tobulėti kiekvieną dieną kaupiant patirtį, mokantis iš kitų trenerių, kolegų, seminarų ir knygų.” - mintimis dalinosi G. Vaičiūnas.


Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias INVEL Mr. Biceps