Iš turnyro Lenkijoje grįžęs treneris G. Vaičiūnas: „Negalime praleisti nei vienos dienos netobulėdami”Sausio 6-9 dienomis Garliavos futbolo akademijos U16 auklėtiniai po nemažos pertraukos ir atostogų  dalyvavo tarptautiniame turnyre Lenkijoje.

„Svarbu buvo vėl pajausti žaidimą varžybose, o ne tik treniruojantis. Pandemija pasirinkimus apribojo iki minimumo, todėl radę galimybę, nedvejojom ir pasirinkom nors ir tolimą kelionę bet galimybę gauti žaidybinę praktiką.”, – teigė treneris Gintautas Vaičiūnas.

Viso, turnyre dalyvavo 7 komandos - iš Varšuvos, Lodzės, ir kitų skirtingų miestų.

„Labai norėjau matyti žaidėjus, stumiančius save į priekį. Kėliau užduotis, kurios vestų mus iš komforto zonos, verstų nuolat būti koncentracijoje, tokioje būsenoje tobulinti mūsų žaidimo principus. Daug kas pavyko, kai kas ne, tačiau visumoje esame laimingi. Kas kart žaidėme prieš skirtingo stiliaus varžovus, tačiau niekada nesitaikėme prie jų, o stengėmės geriau vis geriau įgyvendinti savo užduotis, būti dar intensyvesni, sužaisti sudėtingiau techniškai, galbūt klysti, bet iš to mokytis.”, - pasakojo treneris.

Po 6 rungtynių iškovotos 5 pergalės ir 1 nulinės lygiosios, surinkti 16 taškų garantavo pirmąją vietą turnyre, o komandos treneris G. Vaičiūnas negailėjo auklėtiniams gerų žodžių:

„Džiaugiuosi, kad skirtingose rungtynėse gerus individualius pasirodymus surengė vis skirtingi komandos žaidėjai. Beveik nepriekaištingi buvo, puikų stabilumą demonstravęs Rokas Sinkevičius, ir Karolis Januša, kuris turnyre darė viską – buvo solidus su ir be kamuolio – mušė įvarčius, asistavo, puikiai gynėsi. Abu vyrukai buvo įvertinti individualiais prizais. Tad viskas džiugu, bet judam į priekį. Vaikinai amžiuje, kai negalim praleisti, nei vienos dienos netobulėdami. Žinom, kad turime daug dirbti – tokia mūsų kryptis.”

Garliavos futbolo klubas sveikina trenerį ir visa komandą su puikiu pasirodymu.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias INVEL Mr. Biceps Plastena Innovamed