Mėgėjų futbolo turnyras "FKG Taurė"

Praėjusį rekordiškai karštą savaitgalį renginių netrūko, Garliavoje stadionas taip pat neliko tuščias. Sekmadienį nuo pat ankstaus ryto į stadioną rinkosi mėgėjų komandos kurios čia atvyko dalyvauti FK Garliava organizuojamame 7x7 Mėgėjų futbolo turnyre “FKG Taurė”.

Turnyras susilaukė ne mažo dėmesio, jame jėgas surėmė 10 komandų ir apie 150 įvairaus amžiaus dalyvių. Komandos burtų keliu buvo padalintos į dvi grupes A ir B. Po grupių etapo pasitraukus dviems ekipoms liko 8 komandos, o ketvirtfinalyje pasitraukus dar pusei komandų į pusfinalį pateko keturios pačios stipriausios turnyro ekipos.

Pirmajame pusfinalyje susikovė savo grupių etape geriausiai pasirodę FK “Nenoriu” su vietos Garliavos UNITED. Deja, Garliaviečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir rungtynės baigėsi rezultatu 2:0. Antrajame pusfinalyje kardus surėmė “Kofas” ir FK “Šešupė”, pastarieji savo grupėje buvo pirmi ir šioje poroje rezultatu 1:0 įveikė savo varžovus bei prasiskynė kelią iki finalo.

Mažajame finale pagrindinio laiko nugalėtojui išsiaiškinti nepakako, rungtynės baigėsi lygiosiomis 0-0. Baudinių serija sėkmingesnė buvo Garliavos UNITED futbolininkams, pastarieji rezultatu 1:0 iškovojo pergalę ir iškovojo trečią turnyro vietą.

Finale intrigos buvo mažai, užtikrintu rezultatu 5:1 pergalę iškovojo FK “Nenoriu” ir tapo 7x7 Mėgėjų futbolo turnyro “FKG Taurė” čempionais. Naudingiausio finalo žaidėjo titulas atiteko FK “Nenoriu” ekipos žaidėjui – Artiom Spelman.

Ačiū turnyre dalyvavusioms komandoms:

Garliava UNITED
FK “Nenoriu”
RAUDONDVARIS
Garliava CITY
Ąžuolas
NADIOZNI
Šakių “SPARTA”
FK Garliava – Mėgėjai
KOFAS
FK “Šešupė”


Veiklos bendrai finansuojamos valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Iki pasimatymo kituose turnyruose!


Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias