Netikėti posūkiai. FK Garliava nematysime LFF I lygoje

Vakar (kovo 10 d.) buvo priimtas Lietuvos futbolo federacijos vykdomojo komiteto sprendimas del I-os ir II-os lygos galutinio dalyvaujančių komandų sąrašo. „Esame nustebę ir nusivylę, kad buvo patvirtintas ne planuotų 16, o 14 komandų formatas."  Plačiau apie situaciją pasakoja  - FK Garliava sporto direktorius Tadas Kijanskas.

Netiketai pasikeitęs formatas.

„Esame nustebę ir nusivylę, kad buvo patvirtintas ne 16, o 14 komandų formatas, nors dalyvauti pirmoje lygoje norinčių komandų skaičius buvo 17 - iš jų 16 su pirmos lygos licencijom. Klubui įgijus pirmos lygos licencijos statusą po rimtų apsvarstymų ir dialogo su vietos rėmėjų bendruomene, savivaldybe, taip pat komunikuojant su LFF priėmėme sprendimą dalyvauti pirmoje lygoje. Tačiau likus savaitei iki čempionato pradžios gavome tokias žinias, kurios nuliūdino ne tik mūsų organizaciją, bet ir mūsų partnerius."


Sukelti lūkesčiai.

„Ruošiantis pirmos lygos pirmenybėms su komanda įdėjome daug darbo, energijos, laiko ir pastangų. Esame labai nusivylę ir tikime, kad futbolo bendruomenėje tokių dalykų neturėtų būti, kaip klubai likus savaitei iki pirmenybių pradžios sužino apie kardinaliai pasikeitusią situaciją. Situacija yra pakankamai rimta, kadangi klubas patyrė ne tik finasinius nuostolius, bet ir reputacinę žalą - tiek prieš savo bendruomenę, tiek prieš rėmėjus ir partnerius kurių dėka FK Garliava vysto ir pletoją futbolą Kauno rajone ir Garliavos apylinkese."

Sportinio principo traktavimas.

“Būdami Lietuvos futbolo bendruomenės nariais esame taip pat sunerimę dėl neaiškaus sportinio principo traktavimo dalyvaujantiems klubams/komandoms, kurie įneša sumaišties ir iš dalies nepadeda futbolui. Matome tendenciją, kad šiai savokai kartais yra taikomos išimtys, o kartais ne... sprendimai dėl komandų iškritimo į žemesnę lygą ar patekimo i aukštesnę palieka daugiau klausimų negu atsakymų. Mano nuomone jei klubas gauna pirmos lygos licenciją ir igyvendina visus kriterijus jis turėtų automatiškai igyti teisę žaisti toje lygoje, arba turi būti visiems aiškūs ir vienodai be išimčių taikomi sportinio principo kriterijai be kurių įgyvendinimo klubas negali gauti licencijos, kaip pvz. būti privaloma sužaisti 1 sezoną žemesnėje lygoje ir tik tada galima pretenduoti į aukštesnės lygos licenciją. Deja šiai dienai aiškumo šituo klausimu nėra ir viskas paliekama VK posedžio metu spręsti panašias problemas“ - mintimis pasidalino T. Kijanskas.

Gavę šaltą dušą judame pirmyn ir tikime, kad įdėtas darbas formuojant komandą, pritraukiant rėmėjus nebus prarastas. Džiugu, kad sulaukiame futbolo bendruomės narių palaikymo ir planuojame 2021 metais startuoti LFF II-oje lygoje.

FK Garliava sveikina Lietuvos futbolo bendruomenės narius su naujo sezono pradžia, linki gražių pergalių, emocijų ir garbingo žaidimo!

Aukime su Futbolu!

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias