Prie Garliavos futbolo klubo prisijungė buvęs rinktinės kapitonas

Ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas ir kapitonas Tadas Kijanskas prisijungė prie Garliavos futbolo kolektyvo. Lenkijos, Čekijos, ir Izraelio klubuose per savo 15 metų karjerą rungtyniavęs futbolininkas nuo šiol bus Kauno rajono klubo sporto direktoriumi.„Mačiau, jog yra galimybė ir poreikis plėsti Garliavos futbolo klubo struktūrą ir akademiją ir būtent noras turėti piramidės viršūnę – vyrų komandą. Klubas jau 12 metų ugdo jaunuosius talentus. Jaunimas užauga ir nuolat galvoja, kur toliau tęsti karjerą. Norime sudaryti jiems sąlygas ją tęsti, ten kur jie ir užaugo – atstovauti Garliavos futbolo klubą. Aišku, stengsimės ieškoti galimybės jiems išvykti ir užsienį ir ten siekti savo tikslų“, - fkgarliava.lt pasakojo su Kauno FBK šalies čempionu tapęs T. Kijanskas.

47 rungtynes Lietuvos nacionalinėje rinktinėje sužaidęs futbolininkas užims sporto direktoriaus funkciją ir rūpinsis Garliavos futbolo klubo reprezentacine komanda, o direktorius Henrikas Grigas vadovaus akademijai bei strateginiams klubo klausimams.

„Esame pasiskirstę pareigybėmis, matome kur yra didžiausios spragos ir kartu stengsimės jas tobulinti“, - kalbėjo T. Kijanskas.

Komentarai