Regionų pirmenybių U14 rinktinė su garliaviečiais užėmė 5 vietąSpalio 25-27 dienomis Lietuvos regionų pirmenybių U14 rinktinė dalyvavo tarptautiniame Ateitis Cup turnyre sostinėje.

Komanda buvo sudaryta iš Vilniaus futbolo akademija „Žalgirietis", Kauno SM „Tauras", futbolo akademijos „Panevėžys", Telšių FC „Džiugas", Marijampolės futbolo centro, Gargždų „Banga", Šiaulių futbolo akademija ir Kauno rajono FK „Garliava" auklėtinių. Rinktinę treniravo garliaviškis Edvinas Sutkus ir vilnietis Liutauras Mazeika.

Mūsų klubą atstovavo: Karolis Januša, Rokas Sinkevičius ir Marius Barila, kurie sužaidė keletą aukšto lygio rungtynių bei įgavo patirties tolimesniam tobulėjimui.

Lietuvaičiai „Sportima“ arenoje sužaidė rungtynes su Kaliningrado 5-osios olimpinio rezervo sporto mokyklos komanda ir jas laimėjo rezultatu 2:0. Komandą šiame turnyre treniravo Liutauras Mažeika ir Edvinas Sutkus.

„Džiaugiames, jog mūsų komanda gavo progą susipažinti ir būti kartu stovykloje Kaune, o Lietuvos regionų pirmenybėse pasirodę vaikai galėjo varžytis tokiame dideliame turnyre bei išmėginti jėgas prieš stiprius varžovus. Manau, kad galėjome patekti į turnyro trejetuką, bet turėjome pajėgius varžovus grupėje – Tbilisio ir Bresto „Dinamo“ – dėl patekimo į finalinį etapą. Šeštadienis mums susiklostė nesėkmingai, mus pavedė realizacija, nors turėjome progų ir jas neišnaudojome.

Sakiau vaikinams, kad jie mėgautusi žaidimu ir žaistų neslėgiami įtampos, kad visą patirtį jie prisimintų ir panaudotų žaisdami savo akademijose. Iš tikrųjų, mes su kolega Edvinu Sutkumi labai džiaugiames, nes per šį laikotarpį gavome daug informacijos apie komandos vaikinų gebėjimus, kaip jie gali priimti sprendimus žaidžiant su pajėgiais varžovais. Tad tai neįkainojama patirtis“, - pažymėjo Liutauras Mažeika.

Komentarai