Siekiant bendrų tikslų - partnerystė su Utenos Uteniu

Ketvirtadienį „Utenos Utenio“ direktorius Marius Treimakas ir FK „Garliava“ klubo direktorius Henrikas Grigas pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuriuo bus vystomas futbolo bendruomenės tinklas.
Šis susitarimas leis bendradarbiauti atstovaujant klubų interesus valstybinėse institucijose ir Lietuvos futbolo federacijoje, kartu tobulinti veiklas, dalintis gerąja praktika, patirtimi ir žiniomis.
„Abu klubai dirba panašia linkme, turime panašias vizijas. Dirbame pagal „Auri-Dohm“ metodologiją, sutampa požiūriai į klubų vystymąsi, turime daug bendrų minčių ateičiai. Dėl to ilgai kalbėtis dėl susitarimo nereikėjo. Šis susitarimas – tik pirmas taškas mūsų bendradarbiavime“, - teigė „Utenos Utenio“ direktorius Marius Treimakas.
Kol kas yra numatyti bendri trenerių kvalifikacijos kėlimo, Danijos specialisto Carsteno Dohmo mokymai.
„Galbūt atsiras ir žaidėjų migracijos galimybių. Jeigu „Garliava“ patektų į Pirmą lygą, tai galėtų mūsų pajėgesni žaidėjai išbandyti jėgas pas juos, o taip pat ir futbolininkai iš Garliavos galėtų padėti „Uteniui“, - pridūrė M. Treimakas.
Pagal „Futbolo talentų“ projektą, šis bendradarbiavimas padės plėsti partnerių tinklą Kauno regione. Bus siekiama sudaryti geresnes sąlygas mažesnėms futbolo organizacijoms naudotis „Auti-Dohm“ metodologija – apmokyti, koordinuoti, prižiūrėti.
Abu klubai planuoja dalyvauti bendruose projektuose, organizuoti stovyklas, turnyrus, kartu dalyvauti talentų atrankose. Talentingiausi žaidėjai turės galimybę išvykti stažuotis užsienio klubuose ir akademijose.
FK „Garliavos“ direktorius Henrikas Grigas prisipažįsta, kad bendradarbiavimas su „Utenos Utenio“ vyksta jau kurį laiką, tik dabar viskas tapo oficialiau.
„Ryšys užsimezgė per „Auri-Dohm“ programą, kurią uteniškiai įsidiegė pirmieji. Utenos ir Garliavos tikslai bei mintys yra labai panašūs. Tikimės, kad kartu visus minėtus tikslus pavyks pasiekti greičiau ir lengviau. Labai panašus yra mūsų požiūris į jaunimo ugdymą. Labai aktualu yra rengti bendras stovyklas ir suteikti galimybę kai kuriems žaidėjams išvykti į užsienį. Sieksime įgyvendinti ir daugiau strateginių idėjų, nors ir atstumas tarp miestų nėra labai mažas“, - kalbėjo H. Grigas.
Abiejų klubų direktoriai sutartinai pabrėžė, kad jie labai panašiai mato futbolo ugdymo problemas Lietuvoje.
„Tikimės, kad surėmę pečius galėsime padidinti mūsų pačių organizacijų darbo efektyvumą ir visos Lietuvos futbolo labui įgyvendinti naujus projektus“, - pridūrė H. Grigas.


Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias