Stovykloje Pasvalyje ruošiasi čempionato kovomsKauno rajono futbolo klubo „Garliava“ U-11 ir U-16 komandos prižiūrimos trenerių Tomo Matiušovo ir Edvino Sutkaus šiuo metu stovyklauja Pasvalyje. Stovykloje, kuri vyks rugpjūčio 14-20 dienomis, jaunieji garliaviečiai užbaigs pasiruošimą netrukus atsinaujinančių čempionatų kovoms.

„Šioje stovykloje turime idealias sąlygas ruoštis čempionatui. Treniruojamės du kartus per dieną, o sporto bazėje atsipalaiduojame žaisdami ne tik futbolą, bet ir krepšinį, stalo tenisą ir kitas sporto šakas“, - pasakojo FK „Garliava“ jaunimo komandų treneris T. Matiušovas.

"Kiekviena diena stovykloje prasideda rytine mankšta, vėliau pusryčiais ir rytine treniruote. Vėliau vaikinų laukia pietūs, po jų poilsis ir vėl treniruotė. Dienos pabaigoje – vakarienė ir laisvas laikas pasibuvimui kartu, pabendravimui tarpusavyje ar su treneriais", - kalbėjo E. Sutkus.

Stovyklos metu FK „Garliava“ futbolininkai sužais ir po dvejas kontrolines rungtynes su bendraamžiais iš Pasvalio futbolo centro.

„Garliava“ U-11 komanda kovas pirmenybėse atnaujins rugpjūčio 24 dieną ir namie susitiks su Druskininkų sporto centro ekipa.

„Garliava“ U-16 futbolininkai I lygos kovas pratęs kitą sekmadienį, rugpjūčio 27 d. ir Jonavoje susitiks FK „Jonava“ vienuolike.

Komentarai