Vaikų futbolo turnyras "Degmeda CUP-2021"


Spalio 16-17 dienomis Garliavoje vyko vaikų futbolo turnyras „Degmeda CUP-2021“. Turnyre dalyvavo 27 komandos ir apie 150 vaikų, kurie konkuravo skirtingose amžiaus grupėse.  Šeštadienio rytą į stadioną žengė 2014 ir 2012 metais gimusieji jaunieji futbolininkai. Bendrai šiose amžiaus grupėse dalyvavo 14 komandų tarp kurių Kauno, Vilniaus ir Kauno rajono akademijų auklėtiniai. Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti mūsų rėmėjo “Degmeda” įsteigtais medaliais ir taurėmis, o naudingiausi komandų žaidėjai buvo apdovanoti statulėlėmis.

Antrąją turnyro dieną į stadioną varžytis susirinko 2010 ir 2015 metais gimusieji futbolininkai. Šiose grupėse varžėsi 13 komandų, tarp kurių Šiaulių, Kauno, Utenos , ir žinoma Kauno rajono ekipos. Norime pasidžiaugti, kad 2010 metais gimusiųjų grupėje pirmąją vietą iškovojo ir čempionų taurę į viršų kėlė FK Garliava A komanda vadovaujama trenerio Gintauto Vaičiūno. Garliaviškiai iškovojo penkias pergales ir vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis.

Visi turnyre dalyvavę futbolininkai buvo apdovanoti medaliais, o komandos taurėmis. Naudingiausi komandų žaidėjai buvo apdovanoti statulėlėmis.

Didelis AČIŪ mūsų rėmėjams “Degmeda”, kurie noriai prisidėjo prie šio turnyro įgyvendinimo įsteigiant puikius prizus!

Veiklos bendrai finansuojamos valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias INVEL Mr. Biceps Plastena Innovamed