Vaikų futbolo turnyras "Sveikatos rato" taurei laimėti


Birželio 26-27 dienomis Garliavoje aidėjo vaikų juokas ir šūksniai nes čia vyko vaikų futbolo turnyras „Sveikatos rato“ taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 21 komanda ir apie 200 vaikų, kurie konkuravo skirtingose amžiaus grupėse.  Šeštadienio rytą į stadioną žengė 2015 gimusieji ir jaunesni furbolininkai. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 6  komandos, Vilniaus „Žalgirietis“ futbolo akademijos ekipos, Utenos „Utenio“ futbolo akademijos komandos ir Garliavos komandos. Šioje amžiaus grupėje laimėjo visi, ir pasidabinę medaliais kėlė į viršu čempionų taures. Rezultatyviausi žaidėjai buvo apdovanoti „Sveikatos rato“ įsteigtomis gertuvėmis.

Antrojoje dienos pusėje į aikštę žengė 2012 ir 2013 metais gimę futbolininkai. Šioje amžiaus grupėje varžėsi 8 komandos, Marijampolės „Sūduvos“ ekipos, futbolo mokyklos „Audra“ auklėtiniai, futbolo akademijos „Hegelmann“ komanda ir FK Garliava komandos, tarp kurių ir mūsų mergaičių komanda vadovaujama trenerės Jorūnės Lipkinaitės. Gražios rungtynės ir kova aikštelėje pralaimėtojų nepaliko, visiems dalyviams buvo įteikti medaliai, o komandoms čempionų taurės. Ryškiausi futbolininkai buvo apdovanoti „Sveikatos rato“ gertuvėmis.

Antrąją turnyro dieną į stadioną varžytis susirinko 2010 ir 2011 gimimo metų  futbolinikai. Šioje grupėje varžėsi 7 komandos tarp kurių Marijampolės „City“ ekipos, Telšių „Džiugo“ komanda, futbolo akademijos Utenos „Utenis“ ir FK Jonava komandos ir FK Garliava ekipos. Tris rungtynes laimėją ir dvi sužaidę lygosiomis ir vienas pralaimėją telšiškiai iškovojo trečią vietą ir pasidabino bronziniais medaliais. Norime pasidžiaugti, kad sidabrinė taurė liko Garliavoje, nes antroje vietoje atsidūrė FK Garliava komanda vadovaujama trenerio Gintauto Vaičiūno. Garliaviškiai iškovojo keturias pergales, vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė vieną nesėkmę.

Geriausiai turnyre pasirodė ir auksiniais medaliais pasidabino FK Jonava futbolininkai, kurie nepaliko vilčių varžovams praleidę tik vieną įvartį viso turnyro metu ir iškovodami šešias pergales iš šešių galimų. Rezultatyviausi komandų žaidėjai buvo apdovanoti statulėlėmis bei žinoma pagrindinio renginio remėjo „Sveikatos ratas“  gertuvėmis.

FK Garliava klubas nuoširdžiai dėkoja šeimos klinikai "Sveikatos ratas", kurie noriai prisidėjo prie šio turnyro įgyvendinimo įsteigiant puikius prizus! 

Veiklos bendrai finansuojamos valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

Norime padėkoti visiems dalyvavusiems ir iki pasimatymo kituose turnyruose!Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias