V.Stankevičius: „Tikimės parodyti gražų žaidimą"


Praėjusį savaitgalį pagrindinė FK Garliava komanda sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes taip užbaigdami pasiruošimą naujajam, istoriniam Pirmos lygos sezonui. Artėjant pirmosioms oficialioms rungtynėms pristatome kokių pasikeitimų komandoje išvysime šiais metais.

Po solidaus praėjusių metų pasirodymo II lygoje ir iškovoto kelialapio į I lygą, komanda pradėjo rimtai ruoštis 2022 metų sezonui ir stiprintis naujais žaidėjais. Sudėtyje šiemet matysime net 15 naujų veidų: Vartininkas Emilis Urbonas (Be1), gynėjai Tomas Rakašius (FK Nevėžis), Domas Račkauskas (FK Panevėžys B), Deimantas Kontenis (FK Babrungas), Matas Voronko (FK Jonava), Osvaldas Alfieri (FK Žalgiris C), saugai Domantas Vitkus (Kauno Žalgiris), Matas Popiera (FK Jonava), Artiom Spelman (FK Šilas), Rokas Gudelis (FK Sveikata), Pijus Sudakovas, Lukas Odincovas (Kauno Žalgiris B), Evaldas Kugys (FK Nevėžis). Trenerių štabe naujasis komandos strategas - Vitalijus Stankevičius, kuriam šiame sezone talkins treneris Gintautas Vaičiūnas. Komandos štabe taip pat matysime dar du naujus veidus, buvusį profesionalų futbolininką ir vartininkų trenerį - Šarūną Kilijoną bei kineziterapeutą Tadą Mikelionį.

Garliaviečiai pasiruošimo cikle sužaidė penkerias rungtynes iš kurių laimėjo ketverias bei vienerias sužaidė lygiosiomis, o naujasis vyriausiasis treneris V.Stankevičius nestokojo pozityvių minčių.

„Pasiruošimą pradėjom jau sausio 17 dieną, komandoje nemažai žaidėjų liko nuo pernai metų, bet sulaukėme ir daug pastiprinimo. Pasiruošimo cikle dirbome tikrai rimtai, esu dėkingas vyrams, kad iškentėjo, dirbo sunkiai treniruotėse. Mano požiūriu, sukomplektavome tikrai konkurencingą komandą, sužaistos 6 rungtynės pasiruošimo cikle tik įrodė, kad vyrai siekia tikslo ir sunkiai stengiasi, kad klubas šiais metais užsikabintų pirmoje lygoje. Džiaugiuosi, kad komandos žaidėjai sąmoningi, aukšto lygio, po darbų ar mokslų negailintys laiko treniruotėse, todėl tikimės parodyti gražų žaidimą”, - sakė jis.

Apie komandai keliamus tikslus ir iššūkius papasakojo klubo vadovas Henrikas Grigas.

„Patekimas į Pirmą lygą mūsų klubui buvo dar vienas žingsnelis aukštyn, tai žinoma sukelia motyvacijos, bet kartu ir didina atsakomybę. Šių metų tikslas - įsitvirtinti lygoje ir būti konkurencingais. Ilgalaikėje perspektyvoje norime, kad komanda nuolat jaunėtų, o jos pagrindą sudarytų Lietuvos jaunimas bei talentingiausi akademijos ir Kauno rajono auklėtiniai. Džiaugiamės, kad prie mūsų jauno ir ambicingo trenerių kolektyvo prisijungė patyręs strategas V.Stankevičius ir vartininkų treneris Š.Kilijonas. To pasekoje su T.Kijansku tikimės skirti daugiau dėmesio organizaciniams ir vadybiniams darbams, kurie labai svarbūs, kad klubas vystytųsi ir augtų. Sezono pasiruošimo etapą praėjome nuosekliai ir profesionaliai, esame pasiruošę artėjantiems iššūkiams.

Ne paslaptis, kad nemažas iššūkis klubui yra pritraukti rėmėjų ir surinkti biudžetą konkurencingai komandai. Todėl esame dėkingi savo pagrindiniams partneriams -  Kauno rajono savivaldybei, kuri prisideda prie futbolo tradicijų puoselėjimo Kauno rajone ir mūsų veiklos vystymo, taip pat mūsų generaliniam rėmėjui UAB “Degmeda” ir visiems kurie liko su mumis bei naujiems prisijungusiems.

Tikimės sulaukti dar didesnio ir apylinkės gyventojų palaikymo šiame sezone, labai norime, kad Garliavoje kurtųsi futbolo bendruomenė, todėl lauksime visų stadione!”, – mintimis dalinosi klubo vadovas.

FK Garliava futbolininkai jau šį šeštadienį 14:00 val. namuose stos į pirmąjį mūšį kuriame susikaus su FA Šiauliai B ekipa.

Visus Kauno rajono futbolo mylėtojus kviečiame atvykti palaikyti FKG stadione adresu Vytauto g.4, Garliava!

Bendras žaidėjų sąrašas

Vartininkai: Emilis Urbonas, Gintas Malyj, Šarūnas Kilijonas.

Gynėjai: Tomas Rakašius, Domas Račkauskas, Deimantas Kontenis, Matas Voronko, Osvaldas Alfieri, Lukas Pangonis, Danielius Liaudanskis, Tanas Petukauskas.

Saugai: Domantas Vitkus, Matas Popiera, Artiom Spelman, Rokas Gudelis, Pijus Sudakovas, Lukas Odincovas, Evaldas Kugys, Rimvydas Lipnevičius, Elvinas Navickas, Ignas Miliūnas.

Puolėjai: Benas Olencevičius, Joris Ribikauskas, Vilius Giedraitis.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias INVEL Mr. Biceps Plastena Innovamed