FK Garliava – čempioniškai atstovavo Lietuvą Tarptautiniame futbolo turnyre Lenkijoje

209 komandos iš 18 šalių, liepos 10-12 dienomis dalyvavo didžiausiame Lenkijoje organizuojamame futbolo turnyre – „Wroclaw Trophy“ 2015. Wroclavo miesto 10-ies aikščių Olimpiniame komplekse komandos varžėsi įvairaus amžiaus grupėse (nuo U9 iki U19).

Kauno rajono FK Garliava auklėtiniai U15 amžiaus grupėje po atkaklaus finalo prieš šeimininkus WKS Slask Wroclaw – tapo turnyro čempionais.

„Panašiuose turnyruose teko dalyvauti Estijoje, Slovakijoje ir Suomijoje. Tačiau Tarptautinėje arenoje šis pasiekimas yra didžiausias klubo istorijoje. Kita vertus jis nėra atsitiktinumas, nes komanda tam rimtai ruošėsi ir dirbo“. Kalbėjo klubo vadovas (treneris) – Henrikas Grigas.

U12 amžiaus grupėje FK Garliava auklėtiniai iškovojo garbingą III-iąją vietą, o jauniausi U9 vyrukai užėmė 9-ąją.

„Geri rezultatai – brandaus ir profesionalaus kolektyvo nuopelnas. Tai ne tik žaidėjai ar treneriai, bet ir tėveliai, kurie geranoriškai, o svarbiausia gerai atlieka virtuvės, medicinos, psichologų darbus. Kitas, ne ką mažesnis indėlis į sėkmę – bendrumo ir patriotiškumo dvasia, kuri jautėsi visos kelionės metu.“ – teigė treneris.

Tikimės, kad ši patirtis dalyvavusioms komandoms ir visam klubui bus gera atspirtis siekti dar didesnių tikslų ir pergalių.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias INVEL Mr. Biceps