FK Garliava sužaidė dvejas draugiškas rugtynes Marijampolėje

Tęsdamas pasiruošimą naująjam sezonui, savaitgalį FK Garliava sužaidė dvejas rungtynes Marijampolėje, su vietos Sūduvos komandomis. Pirmosiose, reprezentacinė komanda, draugiškame susitikime su Marijampolės Sūduvos dubleriais įrodė savo pranašumą ir išsivežė pergalę, rezultatu 2:1. Garliaviečių vartininkas Gintas Malyj, gindamas savuosius vartus, susižeidė ranką ir turėjo palikti aikštę. Traumos rimtumas paaiškės, po nuodugesnių tyrimų. Aikštėję jį pakeitė Rokas Morkūnas, kuris be didesnių problemų susitvarkė su savo užduotimis.Pasak Tado Kijansko, FK Garliava sporto direktoriaus, "komandos branduolys jau formuojasi, toliau vyksta pasiruošimas sezonui. Daugumos žaidėjų  meistriškumą ir galimybes įvertinome. Matome, kad kiti žaidėjai taip pat turi potencialą, tik reikia skirti dėmesį jų individualiam tobulėjimui. Tai ir darysime treniruočių procese."

Tuo tarpu FK Garliava U-15 grupė, rezultatu 4:3 nugalėjo Sūduvos U-16 komandą. Ryškiausiai pasižymėjo Karolis Januška, įmušęs 2 įvarčius. Lukas Jonaitis ir Titas Janulevičius į savo sąskaitą įsirašė po vieną įvartį.

Bet kokiu atveju Garliaviečių laukia metai pilni gero futbolo ir aistrų. Atsiradus galimybei žiūrovams stebėti rungtynes, lauksime visų naująjame Garliavos futbolo stadione.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas Gevias Dar Ko DND Talis