FKG klubo auklėtinio Emilio Kirliausko stažuotė Danijos HB Koge klube


FKG klubo auklėtinis Emilis Kirliauskas buvo pakviestas į Danijos HB Koge klubą stažuotei.

Kairiojo gynėjo pozicijoje žaidžiantis penkiolikmetis visą savaitę įgūdžius tobulino ir patirties sėmėsi HB Koge U17 komandos treniruotėse.

„Utenos Utenis“ komandos skautas Matheusas Camposas stebi įvairias Lietuvos komandas, kurių žaidėjus skirsto į tam tikrus lygius. Tų akademijų, su kuriomis bendraujame, ir kurios ateityje potencialiai gali tapti „Capelli Sport“ partneriais, gabiausiems šių amžiaus grupių žaidėjams pasiūlėme atvažiuoti ir pasitreniruoti su „HB Koge“ U17 komanda.

Norime pažiūrėti, koks yra šių futbolininkų lygis, kad vėliau galėtume padaryti įvertinimą, o grįžę į Lietuvą jie galėtų toliau tikslingai darbuotis“, – pasakojo „Utenis“ valdybos pirmininkas Aurelijus Skarbalius, kalbėdamas apie Danijoje besitreniruojančius Emilį Kirliauską ir Emilijų Jarmolajevą.

Atitinkamai FK „Garliava“ ir Klaipėdos FM komandose rungtyniaujantys vaikinai su „HB Koge“ žaidėjais treniravosi visą pastarąją savaitę ir į Lietuvą planuoja grįžti jau šiandien.

Paklaustas apie įspūdžius Danijoje, FKG jaunasis talentas atkreipė dėmesį į šiuos aspektus:

„Čia lygis iš tikrųjų yra labai aukštas, – pripažino E. Kirliauskas. – Visi žaidėjai aršiai kovoja dėl kiekvieno kamuolio. Kol kas sudėtingiausia yra komunikuoti su kitais futbolininkais – aikštėje jie įpratę kalbėti daniškai. Tačiau įsibėgėjame – pirmą dieną sekėsi sunkiau, antrąją – žymiai geriau“.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias INVEL Mr. Biceps Plastena Innovamed