Generalinis rėmėjas - Degmeda

     2020-ieji metai buvo kupini iššūkių ir nežinomybės. Esanti situacija atsijojo tvarius ir reikalingus verslus, bei paslaugas. Visi turėjome laiko apgalvoti ir susidėlioti prioritetus. Pasirodo, kad statybų sektorius sugebėjo atsilaikyti, tačiau naudojamų medžiagų paklausa pajudėjo tvarumo ir ilgaamžiškumio link. Garliavoje įsikūrusi įmonė Degmeda, prekiaujanti deginta mediena, ne tik išsilaikė, tačiau ir surado galimybių tapti generaliniu FK Garliava klubo rėmėju. Keliam kepures ir reiškiam padėką.
   


     Pasak įmonės vadovų Ernesto ir Marijaus, remiant FK Garliava jų prioritetas nėra gauti tiesioginę finansinę naudą, tačiau prisidėti prie bendruomenės augimo ir vystymo. Kadangi patys augo, po šiai dienai gyvena ir turi sėkmingą įmonę Garliavoje, natūralu jog norisi prisidėti prie bendruomenės futbolo klubo. Nepaisant ketinimų, Degmedos reklama stadione turės išskirtinę vietą 2021 metų sezone ir nepraslįs pro akis nei vienam apsilankusiam. Tai ne tik didins prekinio ženklo žinomuma, bet ir prisidės prie socialiai atsakingos įmonės vizijos.     Už tapimą generaliniu FK Garliava rėmėju, Degmedai atiteko ne tik garbingiausia vieta reklamai stadione. Įmonės logotipas puoš daugelio grupių aprangą, laukia įmonės vardo turnyrai ir socialinės akcijos. Priedo, Degmedai atiteko įrėminti klubo marškinėliai, kurie puošia įmonės ofisą.

     Reprezentacinės komandos komplektacija jau prasidėjo. Visi laukiame sezono starto ir tikimės, kad aplinkybės leis visiems pasimėgauti Garliavos miesto komandos žaidimu.

Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas Gevias Dar Ko DND Talis